sobota, 15 grudnia 2012

Tajemniczy Mikołaj czyli wymieniamy się prezentami:)

Grudzień to czas przedświąteczny , mikolajowy, choinkowy . Kupujemy prezenty, robimy prezenty, pakujemy, wymieniamy się , i w końcu dostajemy prezenty.
Bardzo lubię dostawać prezenty - odpakowywać papierki, otwierać paczkę, zaglądać w woreczki :)
Wzięłam udział w Mikołajkowej wzmiance na polskim forum  na Etsy.
W imieniu Mikołaja dla mnie była Sylwia mallalu . W dużej kopercie była teczka , zabezpieczona kartonikami, przewiązana sznureczkiem ze słomianą gwiazdką . A w teczce piękne akwarele, kartki, metalowa broszka i girlanda z czerwonymi pomponikami. Aż tyle wszystkiego !!!! Byłam chyba baardzo grzeczna , że tyle prezentów dostałam
Girlanda została od razu powieszona, karteczki i akwareli umieściłam na półce, żebym mogła ich cały czas widzieć - niby kilka kolorowych plamek , a tworzy się cudny niepowtarzalny obraz. Bardzo mi się podobają te obrazki. Broszka już została wypróbowana do upinania szala . Dziękuję Sylwia!
Miałam jeszcze jednego Mikołaja z Izraela, tym razem to z rosyjskiego forum na Etsy . Mikołąjem była Olga Orlika . Olga robi bardzo oryginalna biżuterię - kolczyki
Kolczyki ozdoba wygląda niezwykle i pięknie zrobiona .

6 komentarzy:

 1. cudne prezenty :)) Wesolych Swiat !

  OdpowiedzUsuń
 2. Чудные украшения! С наступающим:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Украшения красивые, жалко что не смогла текст прочитать!

  OdpowiedzUsuń
 4. These are great, what a wonderful gift!

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne!
  Szczególnie akwarele Sylwii :)

  Pozdrawiam!
  Kat

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie wszystkie wyroby z filcu są piękne. Jestem na etapie czytania i oglądania tutoriali. Coraz bardziej zaczyna mnie to wciągać.

  OdpowiedzUsuń